Produkt je možno objednat jen jako součást konfigurace

 
 
 
 
 
 
 
 

 

Tetrax XWAY Univerzální Držák do mřízky (EU Blister)


 

 

 

Tetrax XWAY Univerzální Držák do mřízky (EU Blister)
 
 


 
 
 

 

 

Výrobce

Tetrax 

Kód8019186062698
Kód28019186064593
Part No.10914
Part No.210914 
 
  
 
 

  •  
 

Podrobnosti o produktu


 

Popis produktu:

Držák Tetrax® XWAY je ideální držák pro Vaší navigaci, tablet nebo smartphone. Držák se upevňuje pomocí pogumovaných čelistí do mřížky ventilátoru, nebo kamkoli na palubni desku pomocí 3M klipu ve Vašem voze. Pogumovaná podpěra ve tvaru "X" o rozměrech 8x8 cm dokonale tlumí vibrace při jízdě a Vy tak máte přístroj vždy v ideální pozici - Vám na očích.
Nejen že je Tetrax® XWAY dokonale funkční, ale v interiéru navíc skvěle vypadá. Už žádné stopy na čelním skle po přísavce obyčejného držáku!
Nosnost zařízení připevněného k držáku je 400 gramů.
Součástí balení je držák a sada šesti kusů kontaktních plíšků

FIXWAY is the excellent solution to hold your Smart phones (iPhone), PDA or Navigator inside your car, mounted directly on the air vent grill, or anywhere on your dashboard by the 3M clip.s
4 powerful magnets (with opposite poles layout to avoid any magnetic interference when connected to the metal clip self adhesive stick on the back of your electronic device) and a steel X frame over injected with anti vibration rubber for a perfect stability allow the use of the touchscreen even with a single hand.
Practical, reliable, light and a really compact design. XWAY does not obstruct your view while driving as for the suction pad system.


 

Obchodníci


 

Produkt manažer:

Josef Pizinger, 722566188, jp@bakr.cz
 
 
  
 
 

 

Zařazení produktu


 

 
 
 

 

Diskuse (0)


 

 
 
 


  
 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o., cybersoft@cybersoft.cz