Produkt je vyřazen!

 
 
 
Produkt již není v naší nabídce.
Kontaktujte, prosím, manažera produktu:

Samsung iusr
bakr@bakr.cz
 
 
 
 
 

 

Haylou GT1xr TWS Bezdrátová Sluchátka Black (Pošk. Blister)


 

 

 

Haylou GT1xr TWS Bezdrátová Sluchátka Black (Pošk. Blister)

 Novinka 

 


 
 
 

 

 

Výrobce

Haylou 

Kód8596311129339
Kód28596311129339
Part No.2454776
Part No.22454776 
 
  
 
 

  •  
 

Podrobnosti o produktu


 

Popis produktu:

Pošk. Blister
---
Sluchátka jsou postavena na vysoce kvalitní čipové sadě Qualcomm QCC3020 s podporou Bluetooth 5.0 a poskytují přenos zvuku pomocí technologie aptX. Haylou GT1 XR se vyznačuje vynikajícím výkonem, který z nich dělá ideální sluchátka. Reproduktory zajišťují vysoce kvalitní reprodukci v celém rozsahu zvuku. Sluchátka Haylou GT1 XR osloví nejen milovníky kvalitní hudby, ale také hráče, protože tato sluchátka zaručují přenos zvuku s téměř nulovým zpožděním, pokud vaše zařízení podporuje Bluetooth 5.0. Haylou GT1 XR vám poskytne působivý koncert, který nabízí detaily, kterých jste si nikdy předtím nevšimli. Haylou GT1 XR vynikají rychlejší konektivitou a lepším přenosem, přesto však spotřebovávají méně energie. Velké zlepšení v novém jádru snižuje rušení signálu z WiFi a 4G na minimum.
TWS + umožňuje přímé připojení dvou sluchátek s telefonem, což umožňuje bezproblémové přepínání mezi levým, pravým a stereofonním režimem.
Hmotnost každého sluchátka je pouze 3,9 gramů. Sluchátka do uší Haylou GT1 XR mohou na jedno nabití pracovat až 5 hodin a použití nabíjecího boxu prodlužuje životnost baterie až na 36 hodin. Tato sluchátka jsou ovládána dotykovými panely. Stačí jedno klepnutí a můžete si užívat více funkcí. Třikrát klepnutím na levé sluchátko probudíte hlasového asistenta. Váš soukromý asistent je neustále v pohotovostním režimu.

Hmotnost: 3,9 g
Bluetooth: V5.0
Čip: Qualcomm QCC3020
Nabíjecí box: 800mAh
Životnost baterie: 36 hodin
Měnič: 7,2 mm
Funkce: Dotykové ovládání, Bezztrátový zvuk APX + AAC, Přepínač Master-Slave, Hlasový asistent

Obsah balení:
1 x Haylou GT1 XR TWS bezdrátová sluchátka Bluetooth sluchátka
1 x nabíjecí box
1 x nabíjecí kabel USB
3 x páry koncovek
1 x manuální


The earbuds are built on a high-quality Qualcomm QCC3020 chipset, with Bluetooth 5.0 supports, and provides sound transmission using aptX technology. Haylou GT1 XR features an outstanding performance that makes them your ideal earbuds. A 7.2mm woollen bio-diaphragm ensures high-quality reproduction in the entire sound range. Earbuds Haylou GT1 XR will appeal not only to lovers of quality music but also to gamers because these earbuds guarantee sound transmission with a near-zero delay if your device supports Bluetooth 5.0. Haylou GT1 XR gives you an impressing concert that offers details you never noticed before. Haylou GT1 XR gets faster connectivity, and larger data transmission yet consumes less power. A great improvement in the new core reduces the signal interference from WiFi and 4G to the least to deliver perfect entertainment.
TWS+ allows two earbuds to connect with the phone directly, which makes seamless switch among left, right and stereo mode accessible. Choose the mode as you like with no disturbance.
The weight of each earbud is only 3.9 grams. Earbuds Haylou GT1 XR can work up to 5 hours on a single charge, and the use of a charging box increases battery life up to 36 hours. These earbuds are controlled by touch panels. Just one tap and you can enjoy multiple functions. Triple tap left earbud to wake up the voice assistant. Your private assistant is standby all the time.

Weight: 3.9g
Bluetooth: V5.0
Chip: Qualcomm QCC3020
Charging Box: 800mAh
Battery Life: 36 hours
Driver: 7.2mm
Features: Touch Control, APX+AAC Lossless Sound, Master-slave Switch, Voice Assistant, Up to 36hr Battery Life

Package  Included:
1 x Haylou GT1 XR TWS Wireless Earbuds Bluetooth Earphones
1 x Charging Box
1 x USB Charging Cable
3 x Pairs of Eartips
1 x Manual


 

Obchodníci


  
 
  
 
 

 

Diskuse (0)


 

 
 
 


  
 

 

 

Technické řešení © 2020 CyberSoft s.r.o., cybersoft@cybersoft.cz