Bakr s.r.o.


Třebohostická 564/9
Praha 10 - Strašnice
PSČ: 100 00

e-mail: bakr@bakr.cz
ICQ: 431-916-086
MSN: bakr@bakr.cz

IČO: 267 25 274
DIČ: CZ 267 25 274
16. září 2002
OR: Městský soud v Praze, oddíl C, vložka 89775



Korespondenční adresa a adresa pro zasílání reklamací:


Bakr s.r.o.

Třebohostická 564/9
100 00 Praha 10 - Strašnice

Kontakty


Velkoobchod


Josef Pizinger - Sales manager
Tel: +420 722 566 188
Email: jp@bakr.cz
skype: F4sTe3

Adam Müller - Sales representative
Tel.: +420 739 382 555
Email: muller@bakr.cz
Skype: bakrmuller

Jaroslav Mistoler - Obchodní zástupce
Tel.: +420 736 513 561
Email: mistoler@bakr.cz
ICQ: 465172299

Pavel Křivánek - Obchodní zástupce
Tel.: +420 776 001 066
Email: krivanek@bakr.cz

Reklamace


Email: reklamace@bakr.cz

Ondřej Vencl
Tel: +420 608 555 855
Email: vencl@bakr.cz

Radek Švejda
Tel.: +420 608 555 855
Email: svejda@bakr.cz

Milan Schlinz
Tel.: +420 608 555 855
Email: schlinz@bakr.cz

Braňo Kotoulek
Email: kotoulek@bakr.cz
ICQ: 674-080-994

 



 
 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o., cybersoft@cybersoft.cz